KreditiOnlain homepage image

Вигідні кредити онлайн 0,01%*

Бажана сума:

500 ₴25 000 ₴
Відсотки:
30
Сума до повернення:
10030

100% захист даних

* Високий відсоток схвалення. Безвідсотковий кредит 2000 грн., відсотки 0 грн., сума до оплати складе 2006 грн. APR 3.65%. Участь в програмі лояльності 3000 грн. на 3 місяців, комісія 3396 грн., загальні витрати на позику становлять 6396 грн., APR 693%.

Будь ласка, введіть свій номер телефону

Новим клієнтам потрібно підтвердити свій номер телефону. Для цього введіть код із SMS - повідомлення. Будь ласка, вкажіть свій номер телефону. Зареєстрованому клієнту - введіть свій номер телефону.

Швидко

У середньому оформлення кредитів займає менше ніж 15 хвилин, не виходячи з дому

Безпечно

Усі персональні дані клієнтів захищені новітнім програмним забезпеченням

Просто

Мінімальний пакет документів і проста процедура оформлення онлайн кредитів

Зручно

Після погодження заявки гроші перераховуються на банківську картку

Як взяти кредит

1
1. Заповніть заявку на кредит

Після реєстрації виберіть кращу пропозицію і заповніть форму заявки.

2
2. Отримайте схвалення

У середньому, рішення щодо заявки надаються упродовж п'яти хвилин після її відправлення.

3
3. Отримайте гроші

Після прийняття рішення гроші одразу надійдуть на Вашу картку.

Kreditionlain є ідеальним інструментом для порівняння кредитів. Знайшов відповідну пропозицію швидко і без клопоту. Дуже рекомендую всім, хто хоче заощадити час та гроші.

Олена author
Олена
Додаткова комісійна плата (Additional Associated Fees)

Багато або всі продукти, що пропонуються, є нашими партнерами, від яких ми можемо отримувати винагороду. Це може вплинути на розташування пропозицій і те, чи буде продукт включений у порівняння. Однак це не впливає на наші рейтинги.

Крім очевидних витрат, таких як відсотки та виплати, таких як відсотки та виплати по поверненню, можуть бути і приховані виплати, що в кінцевому підсумку може зробити позику дорожчою, ніж здається на перший погляд. Ці приховані витрати не завжди очевидні і можуть приймати різні форми.

Однією з найпоширеніших прихованих витрат є плата за обробку. Деякі кредитні установи стягують плату за розгляд заявки на кредит, яка додається до суми кредиту та процентів. Хоча ця практика у багатьох країнах піддається критиці та іноді обмежується законом, але важливо враховувати її з урахуванням кредиту.

Страхові премії, особливо зі страхування залишкової відповідальності, також є проблемою, яку часто не беруть до уваги. Ці страховки призначені для захисту позичальника та кредитора, якщо позичальник не може обслуговувати кредит з певних причин, таких як хвороба чи безробіття. Проте витрати на таке страхування можуть бути високими і можуть значно збільшити витрати на кредит.

Якщо позичальник хоче погасити кредит достроково, можуть застосовуватися штрафи за дострокове погашення. Ці збори мають компенсувати втрачені кредиторами відсоткові доходи.

Крім того, може стягуватися спеціальна плата за повернення. Хоча деякі кредитні угоди пропонують можливість спеціального погашення без додаткових плат, інші кредитори можуть стягувати комісію.

На загальні витрати по кредиту може вплинути також коригування відсоткової ставки за відсотковими кредитами, що змінюються. Якщо базова процентна ставка зростає, вартість кредиту також зростає.

Тому позичальникам дуже важливо ретельно вивчити всі аспекти кредитної угоди, враховуючи не лише номінальну відсоткову ставку, а й будь-які додаткові збори та виплати, щоб отримати реальне уявлення про загальні витрати по кредиту.